Продукти
Світлодіодні мікросхеми SMD для вирощування
Діапазон потужності: {{0}}.2 Вт, 0,5 Вт, 1 Вт, 1,5 Вт, 2 Вт Розсіювана потужність.
Пряма напруга: 3В, 6В, 9В, 18В, 36В.
Прямий струм: 30 мА, 60 мА, 100 мА, 150 мА, 350 мА.
Індекс передачі кольору: Ra80, Ra90, Ra95, Ra98, 99Ra.
Висока світловіддача: доступно 220 лм/Вт.
світлодіодні мікросхеми SMD з високою яскравістю

Технічні характеристики:
Особливість:
1. Низьке енергоспоживання
2. Довгий термін служби надійної якості
3. Доступний на стрічці та бобіні
4. Відповідає RoHS
5. Підходить для всіх методів складання SMT
6. Широкий кут огляду
7. Дріт із чистого золота 99,9 відсотків
| Колірна температура (CCT) | 6000K (сповіщення про денне світло) |
| Вхідна напруга (В) | 5-8V |
| Гарантія (рік) | 3-Рік |
| Тип | SMD LED |
| Послуга освітлювальних рішень | Дизайн освітлення та схемотехніки |
| Колір випромінювання | Натуральний білий |
| Інтенсивність світла | 15000-20000mcd |
| Світловий потік (лм) | 50-75м |
| Оптичне загасання (відсотки) | 2 |
| потужність | {{0}}.06 Вт, 0,1 Вт, інше, 0,5 Вт |
| Колірна температура | 6000-6500K |
| Назва продукту | Світлодіодні мікросхеми для вирощування SMD |
| Напруга | 3.0-3.4V |
| поточний | 150 мА |
| Бренд чіпів | Епіцар Санан |
| Один колір | Білий супер яскравий 6000K-6500K |
| OEM | Так |
| Тривалість життя | 50000H |
| Колір | Теплий білий, природний білий, холодний білий |
| Атестація | CE/RoHS |
Більше картинок:










FAQ:
1. хто ми?
Ми знаходимося в Гуандуні, Китай, починаємо з 2011 року, продаємо на внутрішній ринок (50.00 відсотків), Північну Америку (16,67 відсотка), Північну Європу (8,33 відсотка), Східну Європу (8,33 відсотка), Східну Азію (5,56 відсотка), Південно-Східної Азії (4,44 відсотка), Південної Америки (2,78 відсотка), Африки (1,67 відсотка), Середнього Сходу (1,11 відсотка), Південної Азії (1,11 відсотка). Всього в нашому офісі близько 101-200 осіб.
2. як ми можемо гарантувати якість?
Завжди передсерійний зразок перед масовим виробництвом;
Завжди остаточна перевірка перед відправленням;
3.що ви можете купити у нас?
Світлодіодні мікросхеми для росту, світлодіодні лампи для росту
4. Чому ви повинні купувати у нас, а не в інших постачальників?
Стратегічний партнер Інституту навколишнього середовища та сталого розвитку Китайської академії сільськогосподарських наук у 2016 р. Дочірній дослідницький будинок, призначений постачальником для проекту «Фабрика рослин» у Південно-Китайському сільськогосподарському університеті.
5. які послуги ми можемо надати?
Прийнятні умови доставки: FOB, CFR, CIF, EXW, FAS, CIP, FCA, CPT, DEQ, DDP, DDU, експрес-доставка, DAF, DES;
Приймаються платіжні валюти: USD, EUR, JPY, CAD, AUD, HKD, GBP, CNY, CHF;
Прийнятий тип оплати: T/T, L/C, D/PD/A, MoneyGram, кредитна картка, PayPal, Western Union, готівка, умовне депонування;
Мова спілкування: англійською, китайською, іспанською, японською, португальською, німецькою, арабською, французькою, російською, корейською, гінді, італійською
Популярні Мітки: мікросхеми для вирощування smd led high luminous, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, найкраще, дешево, для продажу, в наявності, безкоштовний зразок
-
Світлодіодний діодПереглянути більше> -
Smd Led 2835 1w Full SpectrumПереглянути більше> -
0.2W 2835 SMD світлодіодний чіпПереглянути більше> -
2000-3500K 2835 SMD світлодіодний чіпПереглянути більше> -
0.5 Вт SMD 2835 LED ChipПереглянути більше> -
Високоякісний світлодіодний чіп SMD 2835Переглянути більше>








