Продукти
Стрічка для освітлення настрою
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. є одним із найкращих виробників і постачальників стрічки для освітлення настрою в Китаї. Ласкаво просимо, щоб купити довговічні товари для продажу тут і отримати прайс-лист від нашої фабрики. Усі індивідуальні продукти мають високу якість та конкурентоспроможну ціну.
Особливість:
- Щоб створити ідеальну атмосферу для будь-якої події, вам потрібно покращити територію, встановивши розсіяне освітлення, яке можна налаштувати.
- За допомогою простого застосування нашої багатофункціональної стрічки для підсвічування настрою ви можете легко покращити зовнішній вигляд будь-якої ділянки.
- Завдяки нашим освітлювальним рішенням найвищої якості ви можете без особливих зусиль надати елегантності та тепла меблям і аксесуарам у вашому домі.
Специфікація:
| потужність | 10 Вт на метр |
| Рейтинг IP | Водонепроникність IP40 або IP65 |
| Вхідна напруга | 85-265 В або 12/24 В постійного струму |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Світлова ефективність | 110-1201m/W |
| Робоча температура | -20C" 50C |
| Розмір | 5000* 5 мм, ширина 5 мм |
| Колірна температура (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K, червоний, синій, зелений, жовтий |
| LED | 240PCS 2835 LED, Epistar & Samsung |
| матеріал | ПВХ + LED |
| Гарантія | 5 років |
| КОНТРОЛЬ | Дистанційне керування |
Детальні зображення:




Використання:



Про нас:


Упаковка та доставка:

Популярні Мітки: Стрічка для підсвічування настрою, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, краще, дешево, продається, в наявності, безкоштовний зразок
-
Світлодіодний діодПереглянути більше> -
Світлодіодний бісерний чіп для прожектора своїми рукамиПереглянути більше> -
Теплий білий світлодіод SMD 1WПереглянути більше> -
Світлодіодна стрічка датчика рухуПереглянути більше> -
Тонкі світлодіодні стрічкиПереглянути більше> -
Стрічка навколишнього освітленняПереглянути більше>












