Продукти
Світлодіодний трековий світильник для магазину взуття
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. є одним із найкращих виробників і постачальників світлодіодних трекових світильників для магазину взуття в Китаї. Ласкаво просимо, щоб купити довговічні товари для продажу тут і отримати прайс-лист від нашої фабрики. Усі індивідуальні продукти мають високу якість та конкурентоспроможну ціну.
Особливість:
1. Наші високоякісні-світлодіодні трекові лампи освітлять вашу взуттєву вітрину, дозволяючи вам демонструвати свої речі в найвигіднішому світлі, якого тільки можливо.
2. Використовуючи наші світлодіодні трекові лампи, які є ефективними з точки зору споживання енергії, ви можете зробити свою взуттєву майстерню більш сучасною та жвавою.
3. Висока яскравість і передача кольорів наших світлодіодних трекових ламп дозволить вам збільшити кількість клієнтів, зацікавлених у придбанні вашого продукту, і підвищити його візуальну привабливість.
специфікація:
| потужність | 10W 12W 15W |
| Вхідна напруга | AC85-265V |
| CCT | 3000K/ 4000K/ 5000K |
| Житло | Чорний або білий доступний |
| Світлодіодний чіп | 10 Вт 12 Вт 15 Вт 20 Вт LED COB |
| Тривалість життя | 5000 |
| Світлова ефективність | 140-160 лм/вт |
| IP | 40 |
| PF | >0.90 |
| Регулюється затемнення | так |
| застосування | Резиденція/офіс/Музей/Галерея/Роздрібний магазин/ Виставковий зал |
| Гарантія | 5 років |
Детальні зображення:



використання:


Освітіть свою вітрину взуття за допомогою наших-сучасних світлодіодних трекових ламп, які привернуть увагу до відмінних характеристик кожної пари взуття та обов’язково залучать клієнтів.
Про нас:


Перетворіть атмосферу вашої житлової зони за допомогою нашого НОВОГО внутрішнього трекового світильника, який має витончений і сучасний стиль.
упаковка та доставка:

Популярні Мітки: світлодіодний трековий світильник для магазину взуття, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, краще, недорого, продається, в наявності, безкоштовний зразок
-
Світлодіодний трековий світильник свіжого м'яса 40 ВтПереглянути більше> -
Світлодіодні трекові світильники для магазинів одягуПереглянути більше> -
Точкова лампа 40 Вт для супермаркетуПереглянути більше> -
Магнітний світлодіодний трековий світильникПереглянути більше> -
Світлодіодний трековий світильник без мерехтінняПереглянути більше> -
Освітлення доріжок для прикраси вітриниПереглянути більше>












