Продукти
Освітлення доріжок для прикраси вітрини
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. є одним із найкращих виробників і постачальників доріжкового освітлення для оформлення вітрин у Китаї. Ласкаво просимо, щоб купити довговічні товари для продажу тут і отримати прайс-лист від нашої фабрики. Усі індивідуальні продукти мають високу якість та конкурентоспроможну ціну.
Особливість:
1. Щоб підвищити загальну візуальну привабливість, слід використовувати для освітлення вітрини вашого магазину елегантне та привабливе освітлення доріжок.
2. Ви можете швидко змінювати напрямок світла, що забезпечується універсальним освітленням треків, що призводить до динамічного та цікавого шоу.
3. За допомогою різноманітних високоякісних -рішень для освітлення доріжок ви можете перетворити свою вітрину на привабливу територію, яка приваблює клієнтів.
специфікація:
| потужність | 10W 12W 15W |
| Вхідна напруга | AC85-265V |
| CCT | 3000K/ 4000K/ 5000K |
| житло | Чорний або білий доступний |
| Світлодіодний чіп | 10 Вт 12 Вт 15 Вт 20 Вт LED COB |
| Тривалість життя | 5000 |
| Світлова ефективність | 140-160 лм/вт |
| IP | 40 |
| PF | >0.90 |
| затемнений | так |
| застосування | Резиденція/офіс/Музей/Галерея/Роздрібний магазин/ Виставковий зал |
| Гарантія | 5 років |
Детальні зображення:



використання:


Про нас:


упаковка та доставка:

Популярні Мітки: трекове освітлення для оформлення вітрини, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, краще, недорого, продам, в наявності, безкоштовний зразок
-
Світлодіодні трекові світильники для магазинів одягуПереглянути більше> -
Світлодіодний трек-ліхтар з можливістю затемненняПереглянути більше> -
Світлодіодні трекові освітлювальні головки, сумісні з одн...Переглянути більше> -
Світлодіодний прожектор CobПереглянути більше> -
Світлодіодні трекові світильники Підвісні світильники для...Переглянути більше> -
Трековий ліхтар для ресторануПереглянути більше>











