Продукти
Прозорий корпус 4 контакти 12w 2g11 Tube
1. Високояскравий світлодіодний чіп Epistar LM-80 у списку, 100 лм/вт, 110 лм/вт, 130 лм/вт, 160 лм/вт для опції.
2. Енергозбереження: до 80% менше споживання енергії, ніж традиційна флуоресцентна лампа.
3. Внутрішня товста алюмінієва підкладка та алюмінієвий корпус із чудовою ефективністю розсіювання тепла.
Послати повідомлення
Введення продукту

особливості:
1. Пройшов стандарти CE та ROHS;
2. Ні ртуті, ні радіації, ні УФ, більше здоров'я;
3. Легко встановити та обслуговувати, немає допоміжного кріплення;
4. Низьке споживання та висока конверсія;
5. Менший термічний опір і сліпуче.
| Пункт | Світлодіодний світильник 320MM 12W 4PIN 2G11 для модернізації 2G11 PL PLL |
| Розмір | Φ38*225 мм/Φ38*320 мм/Φ38*410 мм/Φ38*410 мм/Φ38*535 мм/Φ38*535 мм |
| потужність | 8/12/15/18/20/22W |
| Світлова ефективність | 90~100 лм/вт |
| матеріал | Товстий алюмінієвий сплав + корпус ПК |
| Світлодіодний чіп | Epistar 2835SMD |
| Кількість світлодіодів | 48/60/76/96/108/108шт |
| База | 2G11 |
| Фактор потужності | PF>0.95 |
| Обкладинка | Прозора кришка/матова кришка |
| Ра | >80 |
Більше картинок



застосування

Популярні Мітки: прозорий корпус 4pins 12w 2g11 tube, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, краще, дешево, продам, в наявності, безкоштовний зразок
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися
-
Світлодіодна трубка 2G11 25WПереглянути більше> -
4-контактна трубка 2G11Переглянути більше> -
225 мм світлодіодна трубка 2G11Переглянути більше> -
Світлодіодні трубки 2G11 PL-LПереглянути більше> -
Світлодіодна лампа 2G11 410mm 18wПереглянути більше> -
320 ММ 12 Вт 4 PIN 2G11 світлодіод світлоПереглянути більше>







