Продукти
Світлодіодне освітлення свиноферми IP67
T12 ОСВІТЛЕННЯ СВИНОФЕРМИ
Особливості світлодіодного освітлення свиноферми T12:
•З можливістю затемнення та відсутності мерехтіння: це світлодіодне освітлення птахофабрики без мерехтіння, яке може плавно зменшувати яскравість від 0-100 відсотків
• З кабелем для послідовного підключення та оптимального розподілу світла
•Long Lifetime: Highly efficient LED with lifetime >50,000 годин
•IP67: освітлення для свиней T12 можна використовувати в поганих умовах

Особливості продукту:
1) Потужність: 10-25 Вт
2) Розмір: 60 см, 120 см, 150 см
3) Вхідна напруга: AC85-265V,DC12V DC24V
4) колірна температура: 3000K, 4000K, 5000K, 6000K
5) світловий потік: 120-160LM/W
6) Матеріал трубки: алюмінієвий корпус плюс кришка ПК,
7) PF>0.90
8) CRI 90
9) Водонепроникність IP65
10) IC з можливістю затемнення: 0-10V або TRIAC є опціональним
11) Застосування: освітлення птахофабрик, освітлення сільськогосподарських тварин, освітлення свиней,Світлодіодні ліхтарі для корівників...
Специфікація продукту:
Освітлення для свинарників
| Ім'я | Світлодіодне освітлення свиноферми IP67 |
| Розмір | 300/600/900/1200/1500 мм |
| Потужність | 10W-25W |
| База | R17D / FA8 / G13 |
| Напруга | 12 В постійного струму, 36 В 48 В або 85-265В |
| Люмен | 120-160ЛМ/Вт |
| Чіп | SMD2835 |
| Матеріали | Alu. плюс ПК/пластик/скло |
| RA/PF | RA90/PF0,9 |
| Гарантія | 5 років гарантії |



Протокол випробування:

Популярні Мітки: ip67 світлодіодне освітлення свиноферми, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, краще, недорого, продається, в наявності, безкоштовний зразок





