Продукти
Освітлення для вирощування грибів
Особливості цього світлодіодного освітлення для вирощування грибів:
• Long Lifetime: Highly efficient LED with lifetime >50,000 годин,
• Індекс водонепроникності IP67 для струменя води під високим тиском
• Стійкість до пари та аміаку при високій температурі та витримує витік пари та води
• Робоча температура світла для вирощування грибів становить від -20 градусів до 50 градусів
СВІТЛОДІОДНИЙ ГРИБОК IP67
Особливості цього світлодіодного освітлення для вирощування грибів:
• Long Lifetime: Highly efficient LED with lifetime >50,000 годин,
• Індекс водонепроникності IP67 для струменя води під високим тиском
• Стійкість до пари та аміаку при високій температурі та витримує витік пари та води
• Робоча температура світла для вирощування грибів становить від -20 градусів до 50 градусів
• Температура зберігання: -30 градус -95 градус і температура відпарювання: 95 градусів МАКС.
• High power factor: PF>9
• Сертифікати: CE ROHS ETL

Особливості продукту:
1) Потужність: 10-25 Вт
2) Розмір: 60 см, 120 см, 150 см
3) Вхідна напруга: AC85-265V,DC12V DC24V
4) колірна температура: 3000K, 4000K, 5000K, 6000K
5) світловий потік: 120-160LM/W
6) Матеріал трубки: алюмінієвий корпус плюс кришка ПК,
7) PF>0.90
8) CRI 90
9) Водонепроникність IP67
10) IC з можливістю затемнення: 0-10V або TRIAC є опціональним
11) Застосування: освітлення птахофабрик, освітлення сільськогосподарських тварин, освітлення свиней,Світлодіодні ліхтарі для корівників,СВІТЛОДІОДНЕ СВІТЛО ГРИБ...
Специфікація продукту:
| Ім'я | СВІТЛОДІОДНИЙ ГРИБОК |
| Розмір | 300/600/900/1200/1500 мм |
| Потужність | 10W-25W |
| База | R17D / FA8 / G13 |
| Напруга | 12 В постійного струму, 36 В 48 В або 85-265В |
| Люмен | 120-160ЛМ/Вт |
| Чіп | SMD2835 |
| Матеріали | Alu. плюс ПК/пластик/скло |
| RA/PF | RA90/PF0,9 |
| Гарантія | 5 років гарантії |



Протокол випробування:

Популярні Мітки: освітлення для вирощування грибів, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, краще, дешево, продається, в наявності, безкоштовний зразок
-
Світлодіодне освітлення для свинарстваПереглянути більше> -
Освітлення свинарникаПереглянути більше> -
Освітлення для свинарниківПереглянути більше> -
Pig Solution LightingПереглянути більше> -
Енергоефективне освітлення для свинейПереглянути більше> -
Вплив світлотехніки на добробут і продуктивність свинейПереглянути більше>










