Продукти
Лампа Брудер
брудерна лампа

Опис продукту
1. Покращити виробництво та добробут тварин
2.Рівномірний розподіл освітлення.
3. Легке очищення та встановлення.
4. Низьке енергоспоживання
| Назва продукту | брудерна лампа |
| Світловий потік | 2600 лм |
| потужність | 20W |
| Колірна температура | 2700k-6500K |
| Індекс передачі кольору | >80 |
| Вхідна напруга | Змінний струм 110 В (± 10 відсотків) або 220 |
| Світлова ефективність | 130 лм/Вт |
| Температура навколишнього середовища | -20 градус -----40 градус |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тривалість життя | >50000 годин |
Детальніше

Завдяки інноваційній конструкції кришки, що обертається, клієнти можуть швидко змінювати кут променя, не тягнучи світло вниз.
Високий рівень захисту IP жіночого та чоловічого підключення гарантує мінімальний ризик ураження електричним струмом, коли фермер промиває курник.
Швидкий час встановлення та економія витрат на оплату праці забезпечуються швидкими з’єднувальними з’єднаннями, навіть при заміні несправних.
біологія птахівництва
Червоне світло необхідне для сприяння статевої зрілості та виробництва яєць у курей. Птахи, які піддаються впливу червоного світла, постійно відкладають більше яєць, ніж ті, які піддаються впливу синього, зеленого або білого світла. Червоне світло може збуджувати додаткові фоторецептори сітківки, проникаючи в череп. Синє, зелене та жовто-помаранчеве світло не так ефективно проникає в череп і мозок (гіпоталамус), як червоне світло, яке має довжину хвилі близько 650 нм. Гіпоталамус відіграє вирішальну роль у контролі гормонів, необхідних для формування яйцеклітини.

застосування

ЧаПи
1. Чи можу я отримати замовлення зразка світлодіодної лампи?
A: Зразки замовлень приймаються для тестування та гарантії якості. Допускаються змішані зразки. Зв'яжіться з нами, якщо у вас є якісь запити.
2. Вам потрібна мінімальна кількість замовлення?
A: Ми просто вимагаємо скромний MOQ 100 штук.
3. Як надсилаються товари та скільки часу потрібно, щоб вони прибули?
A: Ми часто відправляємо через авіакомпанію. Зазвичай це займає 3–7 днів на день. Використання DHL, UPS, FedEx або TNT необов’язкове.
Популярні Мітки: брудерна лампа, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, краще, недорого, продам, в наявності, безкоштовний зразок
-
Лампочки для птиціПереглянути більше> -
Світловий таймер для птиціПереглянути більше> -
Led Industrial High Bay LightПереглянути більше> -
Світлодіодні складські світильники під проводом НЛОПереглянути більше> -
Заміна люмінесцентних ламп T5Переглянути більше> -
Куряча ферма з використанням світлодіодного освітленняПереглянути більше>











