Продукти
Coop Lighting
Послати повідомлення
Введення продукту
Характеристика продукту:
- Продукція Coop Lighting розроблена з використанням передових-технологій, щоб забезпечити ефективні освітлювальні рішення для широкого спектру застосувань.
- Той факт, що світильники Coop Lighting виготовляються з високоякісних-матеріалів, гарантує, що вони прослужать протягом тривалого часу та добре працюватимуть.
- Продукція Coop Lighting ідеально підходить для будь-якої кімнати завдяки своєму витонченому зовнішньому вигляду та тому факту, що їх можна налаштувати відповідно до конкретних потреб.
Специфікація:
| потужність | 9W 18W 23W 25W |
| Розмір | 60 см 120 см 150 см |
| Колірна температура (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Світлова ефективність (LM/W) | 140 ЛМ/Вт |
| Індекс передачі кольору (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Кут променя | 180 градусів |
| Водостійкий | IP67 |
| матеріал | Алюмінієвий корпус + кришка ПК |
| Вхідна напруга (В) |
85-265 В змінного струму |
| Регулюється затемнення | Діммований симистор і 0-10 В |
| Тривалість життя (годин) | 50000 |
| Гарантія | 5 років |
| Світлодіодний чіп | Епістар 2835 |
| Особливість |
без мерехтіння |
Детальні зображення:






Використання:


Звіт про випробування:

Про нас:


Упаковка та доставка:

Популярні Мітки: освітлення курника, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, краще, недорого, продам, в наявності, безкоштовний зразок
Наступний:
Освітлення ферми молочних корів
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися












