Продукти
Освітлення ферми молочних корів
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. є одним із найкращих виробників і постачальників освітлювальних приладів для ферм молочних корів у Китаї. Ласкаво просимо, щоб купити довговічні товари для продажу тут і отримати прайс-лист від нашої фабрики. Усі індивідуальні продукти мають високу якість та конкурентоспроможну ціну.
функція:
- Завдяки використанню компанією Milk Cow Farm Lighting енергоефективних-світлодіодних ламп ви побачите зменшення щомісячних витрат на електроенергію.
- Ця система освітлення ідеально підходить для використання на вулиці на молочній фермі, оскільки вона довговічна-і водостійка за своїм архітектурним стилем.
- У вас є можливість адаптувати освітлення відповідно до потреб ваших корів, що покращить як їх здоров’я, так і продуктивність. Рівні яскравості можна регулювати.
Специфікація:
| потужність | 9W 18W 23W 25W 30W |
| Розмір | 60 см 120 см |
| Колірна температура (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Світлова ефективність (LM/W) | 140 лм/Вт |
| Індекс передачі кольору (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Кут променя | 180 градусів |
| Водостійкий | IP67 |
| матеріал | Алюмінієвий корпус + кришка ПК |
| Вхідна напруга (В) | 85-265 В змінного струму |
| затемнений | Симистор з регулюванням яскравості та 0-10 В |
| Тривалість життя (годин) | 50000 |
| Гарантія | 5 років |
| Світлодіодний чіп | Епістар 2835 |
| Особливість | без мерехтіння |
Детальні зображення:





Використання:


Про нас:


Упаковка та доставка:

Популярні Мітки: освітлення ферми молочних корів, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, краще, недорого, продам, в наявності, безкоштовний зразок
-
Світлова трубка POULTRY 5 футівПереглянути більше> -
Світлодіодна трубка POULTRY онлайнПереглянути більше> -
Світло в курникуПереглянути більше> -
Світлодіодна трубка птахофабрикиПереглянути більше> -
Диммер світлодіодне світло птиці для курячої фермиПереглянути більше> -
Регульоване освітлення курячої ферми T10Переглянути більше>












