Продукти
365 нм УФ-світлодіодні стрічки
1. Доступні UV365, UV395, UV405.
2. Прайс-лист базується на 2oz FPC, оригінальній стрічці бренду 3M, товстому антистатичному пакеті для упаковки.
Послати повідомлення
Введення продукту

особливості:
1. Наша світлодіодна стрічка SMD використовує мідну основу, а світлодіодним чіпом є золотий дріт, який забезпечує добре розсіювання тепла, тривалий термін служби та низьке загасання світла.
2, Our led chip is CRI>90Ra, we also can do CRI>80Ra
3. Наша гнучка друкована плата складається з високоякісної двошарової друкованої плати, щонайменше 2 унції або 3 унції в окремих моделях.
4. Нам завжди потрібні однакові номери SMD-світлодіодів для різних виробничих партій для одного клієнта.
Специфікація
| Джерело світла | Світлодіодний чіп Epistar SMD2835 |
| кількість світлодіодів/метр | 60 світлодіодів/метр |
| Напруга | DC12V, 24V |
| потужність | 12 Вт/метр |
| світлодіодний чіп CRI | CRI>90Ra |
| Ширина друкованої плати | Плата друкованої плати шириною 10 мм |
| IP ранг | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Колір | R/Y/B/G/W/WW/CW/P/UV |
| Гарантія | 3 роки гарантії з CE Rohs |
| Пакет | 5 метрів на рулон, клей 3 М на звороті |
| люмен/м | 100 лм/вт |
| тривалість життя | 50000 годин |
Більше картинок




Додатки

Популярні Мітки: Світлодіодні стрічки УФ 365 нм, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, найкраще, дешево, продаж, в наявності, безкоштовний зразок
Пара:
Ультрафіолетова трубка
Наступний:
405 нм УФ світлодіодна стрічка
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися
-
Світлодіодний УФ 200 Вт 500 ВтПереглянути більше> -
287 нм 6 Вт UV-C лампаПереглянути більше> -
1 фут USB УФ трубка BlacklightПереглянути більше> -
395nm УФ інтегрована світлодіодна трубка T5 з безшовноюПереглянути більше> -
Світлодіодна ультрафіолетова лампа (UV-A) T8Переглянути більше> -
Чорна ультрафіолетова трубка для темної вечіркиПереглянути більше>










