Продукти
Світлодіодне робоче світло на магнітній батареї
1. Водонепроникний: Світильник Flood має водонепроникний і водонепроникний дизайн. Ідеально підходить для ремонту автомобілів, кемпінгу, риболовлі, аварійного освітлення...
2. Функція SOS: прожектори з синіми та червоними миготливими світлодіодними вогнями безпеки, найкориснішим спорядженням для надзвичайних ситуацій на дорозі або відправлення SOS, коли потрібна ДОПОМОГА в дикій природі.
3. Зарядка через USB: наша акумуляторна робоча лампа з вбудованою літій-іонною батареєю 18650 дозволяє швидко й зручно заряджати через USB, позбавляючи від частої заміни батареї.
світлодіодне робоче світло на магнітній батареї

Особливість----> світлодіодне робоче світло з живленням від магнітної батареї
1. Водонепроникний: Світильник Flood має водонепроникний і водонепроникний дизайн. Ідеально підходить для ремонту автомобілів, кемпінгу, риболовлі, аварійного освітлення...
2. Функція SOS: прожектори з синіми та червоними миготливими світлодіодними вогнями безпеки, найкориснішим спорядженням для надзвичайних ситуацій на дорозі або відправлення SOS, коли потрібна ДОПОМОГА в дикій природі.
3. Зарядка через USB: наша акумуляторна робоча лампа з вбудованою літій-іонною батареєю 18650 дозволяє швидко й зручно заряджати через USB, позбавляючи від частої заміни батареї.
Специфікація:
| Назва продукту | світлодіодне робоче світло на магнітній батареї |
| Модель | BW-RP01 |
| Акумулятор | Літій-іонний акумулятор 7,4 В 10000 мАг 18650 |
| Ємність | 12000 мАг |
| Зовнішній вхідний зарядний струм: | 5 ± 0,2 / 2000±50 МА |
| Напруга/струм зарядки | 12±0,1 / 2000 ±50MA |
| Led Power | 27W |
| Час розрядки | 16H |
| Люмен | 700 лм (нормальна яскравість) -1700 лм (висока яскравість) |
| Розумний захисний чіп | перезарядка/перерозряд/коротке замикання/захист. |
| Водонепроникний | IP65 |
| Вага | 1.4g |
| Сертифікація | CE, EMC, FCC, RoHS |
| Гарантія | 3 роки |
Детальніше:
світлодіодне робоче світло на батарейках







FAQ:
З: Яку гарантію ви можете надати?
В: Наша гарантія становить шість місяців і один рік на різні предмети, протягом гарантійного періоду, якщо є якісь проблеми з якістю, ви можете надіслати нам фотографії або відео.
Тоді ми зможемо звернутись до нашої фабрики та покращити її та надати найкращі поради для вирішення цієї ситуації.
A: Звичайно. Зазвичай ми надаємо наявний зразок безкоштовно, просто сплачуємо вартість доставки. За винятком спеціального зразка.
З: Який ТЕРМІН ЗАВЕРШЕННЯзтовари?
A: Зазвичай 3-5 днів для зразків або невеликих замовлень, 7-10 днів для оптових замовлень. Залежить від вимог та вашої кількості.
Q: Які способи доставки?
В: Зазвичай ми відправляємо товари DHL, FEDEX, UPS, морським вантажем тощо, також ви можете вибрати інший спосіб, який найкраще підходить для вас.
З: Коли ви відправите товар і чи можу я отримати номер відстеження?
В: Товар буде відправлено протягом 2-3 робочих днів після отримання платежу (крім святкових днів), і, звичайно, відстеження буде оновлено для вас якомога швидше.
Q: Який ваш MOQ?
A: Зазвичай наш MOQ становить 10 шт. Але ми приймаємо меншу кількість для вашого пробного замовлення.
В: Так, ласкаво просимо. Ми можемо зробити за вашим проектом, а ви надайте нам свій файл, і наш дизайн зробить це за вас. І MOQ має бути принаймні 1000 шт.
З: Яке' ваше післяпродажне обслуговування?
В: Ми можемо запропонувати 100% гарантію на наш продукт. Якщо виникнуть проблеми, ви отримаєте наше рішення протягом 12 годин.
Q:Чому вибирають нас, і що'твоє перевага?
В: Ми знаємо про бренд продуктів, які доступні по всьому світу, і наші клієнти можуть купувати всі ці іноземні бренди. Ми ведемо глобальний бізнес, щоб наші клієнти' не пропустили найкращі якісні продукти та бренди.
A: Індивідуальна наклейка& упаковки в картонні коробки, замовлення OEM, безкоштовні послуги друку логотипів тощо.
З: Як довго ви будете доставляти товар після оплати?
В: Якщо всі замовлені вами товари є в наявності, товар буде доставлено через 2-3 дні;
Для невеликих замовлень, які нам потрібні для організації виробництва, ми доставимо їх протягом 7-10 днів;
Для оптових або індивідуальних замовлень ми організуємо план виробництва, це займає близько 15-25 днів.
Чомувибрати Benwei?
1. У нас є власна фабрика та професійні інженери, які можуть надати різні проекти для досягнення ваших потреб.2. Усі предмети суворо перевіряються перед доставкою. Задоволеність клієнта' гарантується.
3. Відповідь на ваш запит буде отримано протягом 12 годин.
4. Добре натренований&підсилювач; досвідчені продавці можуть відповісти на ваші запити англійською мовою.
5. Дизайн OEM дуже вітається. У нас є сильна команда R&D для її розробки.
6. Замовлення буде виготовлено точно відповідно до деталей замовлення та перевірених зразків. Наш контроль якості надасть звіт про перевірку перед відправкою.
7. Ваші ділові відносини з нами будуть конфіденційними для будь-якої третьої сторони.
8. Гарне післяпродажне обслуговування.
Популярні Мітки: світлодіодне робоче світло з магнітним акумулятором, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, найкраще, дешево, на продаж, в наявності, безкоштовний зразок
-
Портативна сонячна світлодіодна робоча лампаПереглянути більше> -
Світлодіодне світло на батарейках з магнітною основоюПереглянути більше> -
Зовнішні ліхтарі з акумуляторними батареямиПереглянути більше> -
Портативні світильники для вулиціПереглянути більше> -
Світлодіодне робоче світло на батарейкахПереглянути більше> -
24v 200ahПереглянути більше>











