Продукти
Світлодіодні стрічки RGB для прикраси вечірки
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. є одним із найкращих виробників і постачальників RGB світлодіодних стрічок для оформлення вечірок у Китаї. Ласкаво просимо, щоб купити довговічні товари для продажу тут і отримати прайс-лист від нашої фабрики. Усі індивідуальні продукти мають високу якість та конкурентоспроможну ціну.
Особливість:
- За допомогою наших кольорових світлодіодних ламп RGB ви можете створити ідеальну атмосферу для своєї вечірки.
- Колір і яскравість можна легко змінити відповідно до будь-якої теми вечірки чи настрою, який ви вирішите.
- Ці світлодіодні лампи мають дуже тривалий-час служби та ефективні з точки зору споживання енергії, а також забезпечать вечірку протягом усієї ночі.
Специфікація:
| потужність | 10 Вт на метр |
| Рейтинг IP | Водонепроникність IP40 або IP65 |
| Вхідна напруга | 85-265 В або 12/24 В постійного струму |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Світлова ефективність | 110-1201m/W |
| Робоча температура | -20C" 50C |
| Розмір | 5000* 5 мм, ширина 5 мм |
| Колірна температура (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K |
| LED | 240PCS 2835 LED, Epistar & Samsung |
| матеріал | ПВХ + LED |
| Гарантія | 5 років |
| КОНТРОЛЬ | Дистанційне керування |
Детальні зображення:




Використання:



Про нас:


Упаковка та доставка:

Популярні Мітки: rgb світлодіодні стрічки для оформлення вечірок, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, найкраще, дешево, продаж, в наявності, безкоштовний зразок
-
0.5 Вт SMD 2835 LED ChipПереглянути більше> -
Світлодіодні мікросхеми SMD для вирощуванняПереглянути більше> -
Повний спектр мікросхем 2835Переглянути більше> -
Світлодіодні стрічки 12 В RGBW IP65Переглянути більше> -
Світлодіодна стрічка 5 м 12 ВПереглянути більше> -
Світлодіодна міні-стрічкаПереглянути більше>












