Продукти
Портативні світлодіодні прожектори на батарейках
1. З інтерфейсом входу, який можна заряджати безпосередньо
2. Світлодіодний індикатор для показу стану заряджання: Заряджання: зелений світлодіодний спалах
3. Заряджається за допомогою кабелю USB та сонячної панелі
4. Вхідний інтерфейс зарядки: 5 В
5. Інтерфейс USB-виходу, який можна використовувати для зарядки інших пристроїв у разі надзвичайних ситуацій
портативні світлодіодні прожектори на батарейках
Опис продукту:
1. З інтерфейсом входу, який можна заряджати безпосередньо
2. Світлодіодний індикатор для показу стану заряджання: Заряджання: зелений світлодіодний спалах
3. Заряджається за допомогою кабелю USB та сонячної панелі
4. Вхідний інтерфейс зарядки: 5 В
5. Інтерфейс USB-виходу, який можна використовувати для зарядки інших пристроїв у разі надзвичайних ситуацій
Специфікація:
| НАЗВА ПРОДУКТУ | портативні світлодіодні прожектори на батарейках |
| МАТЕРІАЛЬНИЙ | ABS |
| НОМЕР ТОВАРУ | BW-MF01 |
| ПОТУЖНІСТЬ | 50w |
| РОЗМІР ЛАМПИ | 17,2*6,2*22,2 см |
| Світлодіодні мікросхеми | SMD2835 210шт{{2}}30шт червоний+синій |
| АККУМУЛЯТОР | Полімерна батарея 1А 5В |
| КОЛІР | 6000-6500K |
| IP | IP65 |
| ЧАС ЗАРЯДКИ | 8-10H |
| РОБОЧА ГОД | факел 8-10 годин, прожектор 3-5 годин, спалах 30 годин, блакитний зуб 5-8 годин |
| ГАРАНТІЯ | 3 роки |
Сонячне світлодіодне робоче світло, портативний прожектор, що перезаряджається від USB






FAQ:
Q1. Чи можу я отримати зразок замовлення світлодіодного світла?
В: Так, ми вітаємо замовлення зразка для перевірки та перевірки якості. Змішані зразки прийнятні.
Q2. А як щодо часу виконання?
A: Зразок потребує 3-5 днів, час масового виробництва потребує 30-35 днів для підтвердження замовлення
Q3. Чи є у вас обмеження MOQ для замовлення світлодіодного світла?
A: Низький MOQ, доступний 1шт для перевірки зразка
Q4. Як ви відправляєте товар і скільки часу потрібно, щоб прибути?
В: Зазвичай ми відправляємо DHL, UPS, FedEx або TNT. Зазвичай це займає 3-5 днів, щоб прибути. Авіакомпанія та морська доставка також необов’язкова.
Q5. Як оформити замовлення на портативні світлодіодні прожектори з батарейним живленням?
A: Спочатку повідомте нам про свої вимоги або заявку.
По-друге, ми надаємо пропозиції відповідно до ваших вимог або наших пропозицій.
По-третє, клієнт підтверджує зразки та вносить депозит для офіційного замовлення.
По-четверте, ми організовуємо виробництво.
Q6. Чи можна друкувати мій логотип на портативних світлодіодних прожекторах із батареєю?
В: Так. Будь ласка, повідомте нас офіційно перед нашим виробництвом та підтвердьте дизайн спочатку на основі нашого зразка.
Q7: Чи пропонуєте ви гарантію на портативні світлодіодні прожектори з акумулятором?
В: Так, ми пропонуємо 1 рік гарантії на нашу продукцію.
Q8: Як боротися з несправністю?
В: По-перше, наша продукція виробляється в суворій системі контролю якості, і рівень браку становитиме менше 0,2%.
По-друге, протягом гарантійного періоду ми надішлемо нові світильники з новим замовленням для невеликої кількості.
У разі несправної партійної продукції ми відремонтуємо її та надішлемо вам повторно, або ми можемо обговорити рішення, включаючи повторний виклик відповідно до реальної ситуації.
Популярні Мітки: Портативні світлодіодні прожектори з акумуляторним живленням, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, найкраще, дешево, на продаж, на складі, безкоштовний зразок
-
Робочі ліхтарі на батарейкахПереглянути більше> -
Зовнішні ліхтарі з акумуляторними батареямиПереглянути більше> -
Переносне аварійне світлоПереглянути більше> -
Портативний світлодіодний робочий світильникПереглянути більше> -
50 Вт акумуляторна світлодіодна робоча лампаПереглянути більше> -
Світлодіодні робочі ліхтарі з акумуляторною батареєюПереглянути більше>











